RESTORAN & BAR

Güne iyi başlamak için taze sıkılmış meyve suları,Türk mutfağından spesiyaliteler ve pek çok değişik yiyecek seçeneği eşliğinde Misa Hotel kahvaltısıyla başlayın .Sıcak atmosferinde, kahvaltı, öğle ve akşam yemeği için Türk ve dünya mutfaklarının en güzel örneklerinin yer aldığı zengin menüsü karar vermenizi zorlaştırabilir.

Misa Restaurant'ın A la Carte menüsünde Türk ve Akdeniz mutfaklarından lezzetler bulabilirsiniz.Izgara seçeneklerimizi ve panoramik Boğaz'a bakan terasımızdaki manzara eşliğinde keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Enfes pasta çeşitleri, kekler, tatlılar, küçük atıştırmalıklar kahve ya da çayınıza eşlik etmek için pastane bölümünde sizi bekliyor. Bar bölümünde ise zengin bir şarap kavı akşamlarınızı daha keyifli hale getiriyor.Aynı anda hem boğazın nefes kesen manzarasını hem de tarihi yarımadanın eşsiz dokusunu hissedebileceğiniz bu keyifli restoran, Misa Hotel deneyiminize heyecan katacak. Misa Hotel siz değerli misafirlerini , İstanbul’un en güzel manzarası olan “Tarihi Yarımada” ile, gözalabildiğine tarihi izleyerek rahatlamaya çok özel restoranın davet ediyor.